Wizyta studentów z De Montfort University

Wizyta studentów z De Montfort University.

W ramach współpracy z ośrodkami zagranicznymi we współpracy z Oddziałem Poznańskim Polskiego Towarzystwa Akustycznego w dniach 27.02.2023 do 02.03.2023 będziemy gościć studentów i wykładowców kierunku Audiologia na De Montfort University (Leicester, UK). Celem wizyty jest wymiana doświadczeń w zakresie dydaktyki, a wszczególności metod i zakresu edukacji studentów. Dyskusja będzi prowadzona zarówno w gronie wykładowców, jak równiez studentów.

Ponadto zaplanowano wspólne warsztaty dotyczące obchodów Światowego Dnia Słuchu organizowanego przez WHO https://www.who.int/campaigns/world-hearing-day/2023.

Zapraszamy studentów II i III roku Akustyki do wzięcia udziału w wydarzeniu.
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dwa dni warsztatów (27.02-28.02), na których poza wymianą spostrzeżeń na temat edukacji dowiecie się o możliwości pracy w UK po skończeniu studiów. Drugiego dnia zaplanowaliśmy warsztaty, na których wspólnie zaprojektujecie plakaty na Światowy Dzień Słuchu, któremu w tym roku przyświeca hasło “Ear and hearing care for all! Let’s make it a reality”. Plakaty zawisną w placówkach opieki zdrowotnej i urzędach w Poznaniu i Leicester, aby podnosić świadomość społeczeństwa w zakresie protetyki i ochrony słuchu.
Szczegółowy program poniżej

Komentarze są wyłączone.